צייזלר גכטמן בת שבע
שנת לידה: תש"ה 1945
מקום מגורים במושבה:
שנת עזיבה:
לאן עזבה:
שנת פטירה:
מקום קבורה:
גכטמן ניטה
 
גכטמן (נחמיאס) פלור
צייזלר שאול סלו סלק
 
צייזלר (רטר) עדה אדלה
    גכטמן גדעון   צייזלר גכטמן בת שבע    
ילדי האישיות המוצגת:   גכטמן יותם    גכטמן נועם
בת שבע צייזלר (מימין) עם אחותה גבריאלה תש"י, 1950, ראשון לציון
בת שבע צייזלר (2 מימין) משתתפת בהצגת סיום בית הספר "חביב" התשי"ט, 1959
בת שבע צייזלר (שלישית משמאל למעלה) חניכה בצופים
בת שבע צייזלר גכטמן עם בנה יותם

בת-שבע צייזלר נולדה בראשון לציון. למדה בבית הספר "חביב" ובגימנסיה הריאלית בראשון לציון. את לימודיה התיכוניים סיימה בבית הספר התיכון המאוחד "תמר" ברחובות. בוגרת אוניברסיטת תל אביב באמנות התיאטרון וספרות. במקביל למדה שירה אצל רחל רוזנשטיין ובהמשך יצאה לאנגליה להשתלם בשירה בבית ספר גילדהול למוזיקה ודרמה ובקולג' למוזיקה בלונדון.
בנעוריה חניכה במכבי הצעיר וחניכה ומדריכה בצופים. הייתה חברת בגרעין לתל קציר אך לא עלתה עם הגרעין.
השתתפה בצוות המקורי של "את ואני והמלחמה הבאה", קברט סאטירי של חנוך לוין, שהמוזיקה לשיריו נכתבה בידי אלכס כגן ובני נגרי. בעונות 2004 עד 2008 הוצגה בתיאטרון הערבי-עברי ביפו גרסה מעודכנת של המחזה, עם צוות השחקנים המקורי ובבימוי עדנה שביט. הצגות נוספות שבהן השתתפה הן "אופרת הקבצנים" בתיאטרון באר שבע, "כל מה שרצית לדעת על שופן ולא העזת לשאול את באך", מערכונים מוזיקליים של ז'אק אופנבאך לטקסט של הלוי, עם דני מסנג, "אנדרטה הפוכה" של יוסף מונדי ובבימויו בתיאטרון יובל; "אינטימיות" של ז'אן פול סארטר בבימוי תמר לדר בתיאטרון הסימטה; "גברתי הנאוה", החולה המדומה ו"כוכב הדמעות". את שני המחזות האחרונים ביים מוטי אוורבוך.
ניהלה את תיאטרון אלחריזי בתל אביב.
לבת שבע קריירה כזמרת סופרן וכמורה לפיתוח קול. בין תכניותיה "שירים באדום וצהוב", "בת שבע ושמחה נוסעים לברודוויי" עם השחקן-זמר מתיאטרון הבימה שמחה ברבירו ושירים של אריק סאטי ופרנסיס פולנק. ברבות מתוכניות אלה מלווה אותה הפסנתרן ההולנדי-ישראלי ברט ברמן.